STGW30H60DFB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW30H60DFB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGW30H60DFB
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 60A 260W TO247
Fitxak: STGW30H60DFB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mezua
STGW30H60DFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGW30H60DFB fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 600V 60A 260W TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24901 pcs Datuen fitxa STGW30H60DFB.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A
Probako egoera 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 37ns/146ns
Energia aldatzea 383µJ (on), 293µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 53ns
Energia - Max 260W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak 497-15133-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 149nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 600V 60A 260W Through Hole TO-247
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 120A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 60A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
STGW30N90D
STGW30N90D
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: IGBT 900V 60A 220W TO247
Stockean: 6948 pcs
Deskarga: STGW30N90D.pdf
RFQ
STGW30N120KD
STGW30N120KD
deskribapena: IGBT 1200V 60A 220W TO247
Stockean: 4312 pcs
Deskarga: STGW30N120KD.pdf
RFQ
STGW30H60DF
STGW30H60DF
deskribapena: IGBT 600V 60A 260W TO247