STGIPS10K60T
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGIPS10K60T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGIPS10K60T
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOD IPM 600V 10A 25-SDIP
Fitxak: STGIPS10K60T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
132 pcs
  • Mezua
STGIPS10K60Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGIPS10K60T fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOD IPM 600V 10A 25-SDIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10785 pcs Datuen fitxa STGIPS10K60T.pdf
Tentsioa - isolamendua 2500Vrms Tentsioa 600V
Mota IGBT Series SLLIMM™
Pakete / kasua 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm) Beste izenak 497-12250
Deskribapen zehatza Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 10A 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm) Oraingo 10A