STGIPS10C60
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGIPS10C60 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGIPS10C60
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOD IPM SLLIMM 10A 600V 25SDIP
Fitxak: STGIPS10C60.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
11 pcs
110 pcs
506 pcs
1001 pcs
  • Mezua
STGIPS10C60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGIPS10C60 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOD IPM SLLIMM 10A 600V 25SDIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8541 pcs Datuen fitxa STGIPS10C60.pdf
Tentsioa - isolamendua 2500Vrms Tentsioa 600V
Mota IGBT Series SLLIMM™
Pakete / kasua 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm) Beste izenak 497-15004-5
Deskribapen zehatza Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 10A 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm) Oraingo 10A