STGIPL20K60
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGIPL20K60 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGIPL20K60
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOD IPM 3PH INVERTER 38SDIP
Fitxak: STGIPL20K60.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
120 pcs
  • Mezua
STGIPL20K60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGIPL20K60 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOD IPM 3PH INVERTER 38SDIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5664 pcs Datuen fitxa STGIPL20K60.pdf
Tentsioa - isolamendua 2500VDC Tentsioa 600V
Mota IGBT Series SLLIMM™
Pakete / kasua 38-PowerDIP Module (1.146", 29.10mm) Beste izenak 497-11869-5
Deskribapen zehatza Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 20A 38-PowerDIP Module (1.146", 29.10mm) Oraingo 20A