STGIPL14K60
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGIPL14K60 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGIPL14K60
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT IPM MODULE 14A 600V 38SDIP
Fitxak: STGIPL14K60.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STGIPL14K60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGIPL14K60 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT IPM MODULE 14A 600V 38SDIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6960 pcs Datuen fitxa STGIPL14K60.pdf
Tentsioa - isolamendua 2500VDC Tentsioa 600V
Mota IGBT Series SLLIMM™
Pakete / kasua 38-PowerDIP Module (1.146", 29.10mm) Beste izenak 497-10571-5
Deskribapen zehatza Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 14A 38-PowerDIP Module (1.146", 29.10mm) Oraingo 14A