STE40NC60
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STE40NC60 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STE40NC60
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V 40A ISOTOP
Fitxak: STE40NC60.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
STE40NC60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STE40NC60 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 600V 40A ISOTOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2413 pcs Datuen fitxa STE40NC60.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea ISOTOP®
Series PowerMESH™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 130 mOhm @ 20A, 10V
Power Dissipation (Max) 460W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua ISOTOP Beste izenak 497-3169-5
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Chassis Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 11100pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 430nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V
Deskribapen zehatza N-Channel 600V 40A (Tc) 460W (Tc) Chassis Mount ISOTOP® Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)