STE26NA90
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STE26NA90 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STE26NA90
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 900V 26A ISOTOP
Fitxak: STE26NA90.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
STE26NA90ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STE26NA90 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 900V 26A ISOTOP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2090 pcs Datuen fitxa STE26NA90.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.75V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea ISOTOP®
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 13A, 10V
Power Dissipation (Max) 450W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua ISOTOP Beste izenak 497-3168-5
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Chassis Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1770pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 660nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 900V
Deskribapen zehatza N-Channel 900V 26A (Tc) 450W (Tc) Chassis Mount ISOTOP® Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 26A (Tc)