STD35P6LLF6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD35P6LLF6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STD35P6LLF6
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 60V 35A DPAK
Fitxak: STD35P6LLF6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
STD35P6LLF6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STD35P6LLF6 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET P-CH 60V 35A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 176162 pcs Datuen fitxa STD35P6LLF6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea DPAK
Series STripFET™ F6 Rds On (Max) @ Id, Vgs 28 mOhm @ 17.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 70W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak 497-15462-2
Tenperatura operatiboa 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3780pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 4.5V
FET mota P-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza P-Channel 60V 35A (Tc) 70W (Tc) Surface Mount DPAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)