STD35NF3LLT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD35NF3LLT4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STD35NF3LLT4
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 35A DPAK
Fitxak: STD35NF3LLT4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
STD35NF3LLT4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STD35NF3LLT4 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 30V 35A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 144469 pcs Datuen fitxa STD35NF3LLT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea DPAK
Series STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 19.5 mOhm @ 17.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 50W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak 497-2475-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 17nC @ 5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 35A (Tc) 50W (Tc) Surface Mount DPAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)