STD19NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD19NF20 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STD19NF20
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CHANNEL 200V 15A DPAK
Fitxak: STD19NF20.pdf
  • Mezua
STD19NF20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STD19NF20 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CHANNEL 200V 15A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3590 pcs Datuen fitxa STD19NF20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea DPAK
Series MESH OVERLAY™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 7.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 90W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V Deskribapen zehatza N-Channel 200V 15A (Tc) 90W (Tc) Surface Mount DPAK
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)