STD18NF25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD18NF25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STD18NF25
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 250V 17A DPAK
Fitxak: STD18NF25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
STD18NF25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STD18NF25 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 250V 17A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84881 pcs Datuen fitxa STD18NF25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea DPAK
Series Automotive, AEC-Q101, STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 165 mOhm @ 8.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 110W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak 497-10299-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1000pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 29.5nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 250V
Deskribapen zehatza N-Channel 250V 17A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount DPAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)