SM15T75CAY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T75CAY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM15T75CAY
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 64.1V 134V SMC
Fitxak: SM15T75CAY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
SM15T75CAYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM15T75CAY fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 64.1V 134V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 222555 pcs Datuen fitxa SM15T75CAY.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 64.1V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 134V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 71.3V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMC Series Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak 497-11783-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75A (8/20µs)