SM15T7V5A-M3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
SM15T7V5A-M3/9AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM15T7V5A-M3/9AT
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO214AB
Fitxak: 1.SM15T7V5A-M3/9AT.pdf2.SM15T7V5A-M3/9AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7000 pcs
  • Mezua
SM15T7V5A-M3/9ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM15T7V5A-M3/9AT fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 418683 pcs Datuen fitxa 1.SM15T7V5A-M3/9AT.pdf2.SM15T7V5A-M3/9AT.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 7.13V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 6.4V Tentsioa - Tasa DO-214AB (SMCJ)
Mota Zener Series SM15T, TransZorb®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Energia - Peak Pulse 132A
polarizazio DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SM15T7V5A-M3/9AT deskribapena TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO214AB
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.3V Edukiera @ maiztasuna -