SM15T30A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T30A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM15T30A
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 25.6V 53.5V SMC
Fitxak: SM15T30A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SM15T30Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM15T30A fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 25.6V 53.5V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 103152 pcs Datuen fitxa SM15T30A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 25.6V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 53.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 28.5V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series SM15T, TRANSIL™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 497-7870-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 187A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SM15T eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SM15T27CA-E3/9AT
SM15T27CA-E3/9AT
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB
Stockean: 314841 pcs
Deskarga: SM15T27CA-E3/9AT.pdf
RFQ
SM15T30A-M3/57T
SM15T30A-M3/57T
deskribapena: TVS DIODE 25.6V 41.5V DO214AB
Stockean: 411005 pcs
Deskarga: SM15T30A-M3/57T.pdf
RFQ
SM15T30A-M3/9AT
SM15T30A-M3/9AT
Deskarga: SM15T30A-M3/9AT.pdf
SM15T27CAY
SM15T27CAY
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TVS DIODE 23.1V 48.3V SMC
Deskarga: SM15T27CAY.pdf
SM15T30AHE3/9AT
SM15T30AHE3/9AT
Deskarga: SM15T30AHE3/9AT.pdf
SM15T27CAHE3/57T
SM15T27CAHE3/57T
Deskarga: SM15T27CAHE3/57T.pdf
SM15T30AHE3/57T
SM15T30AHE3/57T
Deskarga: SM15T30AHE3/57T.pdf
SM15T30A-E3/9AT
SM15T30A-E3/9AT
Deskarga: SM15T30A-E3/9AT.pdf
SM15T27CA-M3/57T
SM15T27CA-M3/57T
Deskarga: SM15T27CA-M3/57T.pdf
SM15T27CAHE3/9AT
SM15T27CAHE3/9AT
Deskarga: SM15T27CAHE3/9AT.pdf
SM15T30A-E3/57T
SM15T30A-E3/57T