SM15T27CAY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T27CAY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM15T27CAY
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 23.1V 48.3V SMC
Fitxak: SM15T27CAY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SM15T27CAYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM15T27CAY fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 23.1V 48.3V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 95330 pcs Datuen fitxa SM15T27CAY.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 23.1V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 48.3V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 25.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMC Series Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak 497-10900-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 207A (8/20µs)