MSS50-800
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
MSS50-800 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSS50-800
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP
Fitxak: MSS50-800.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MSS50-800ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSS50-800 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5332 pcs Datuen fitxa MSS50-800.pdf
Tentsioa - Off egoera 800V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
egitura 1-Phase Controller - All SCRs Series -
Packaging Tube Pakete / kasua ISOTOP
Beste izenak 497-5375-5
MSS50-800-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
SCR, Diodo kopurua 2 SCRs Muntaketa mota Chassis Mount
Deskribapen zehatza SCR Module 800V 70A 1-Phase Controller - All SCRs Chassis Mount ISOTOP Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 70A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 600A, 630A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 80mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA
Produktu erlazionatuak
MSS4350RG
MSS4350RG
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: SWITCH SLIDE 4P3T 0.4VA 20V