MSS50-1200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
MSS50-1200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSS50-1200
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP
Fitxak: MSS50-1200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MSS50-1200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSS50-1200 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5812 pcs Datuen fitxa MSS50-1200.pdf
Tentsioa - Off egoera 1.2kV Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
egitura 1-Phase Controller - All SCRs Series -
Packaging Tube Pakete / kasua ISOTOP
Beste izenak 497-6021-5 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
SCR, Diodo kopurua 2 SCRs Muntaketa mota Chassis Mount
Deskribapen zehatza SCR Module 1.2kV 70A 1-Phase Controller - All SCRs Chassis Mount ISOTOP Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 70A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 600A, 630A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 80mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA
Produktu erlazionatuak
MSS5MMD
MSS5MMD
fabrikatzaileak: Mallory Sonalert Products
deskribapena: AUDIO MAGNETIC INDICATOR 4-6V TH
Stockean: 5711 pcs
Deskarga: MSS5MMD.pdf
RFQ
MSS4335
MSS4335
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: SWITCH SLIDE 4P3T 300MA 125V
Stockean: 4166 pcs
Deskarga: MSS4335.pdf
RFQ
MSS5MME
MSS5MME
Deskarga: MSS5MME.pdf
Deskarga: MSS4300.pdf
MSS5M0
MSS5M0
deskribapena: AUDIO PIEZO INDICATOR 4-6V TH
Deskarga: MSS5M0.pdf
MSS5MMC
MSS5MMC
Deskarga: MSS5MMC.pdf
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP
MSS4300R
MSS4300R