MSS40-1200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
MSS40-1200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSS40-1200
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP
Fitxak: MSS40-1200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MSS40-1200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSS40-1200 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4671 pcs Datuen fitxa MSS40-1200.pdf
Tentsioa - Off egoera 1.2kV Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
egitura 1-Phase Controller - All SCRs Series -
Packaging Tube Pakete / kasua ISOTOP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) SCR, Diodo kopurua 2 SCRs
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza SCR Module 1.2kV 55A 1-Phase Controller - All SCRs Chassis Mount ISOTOP
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 55A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 400A, 420A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 80mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MSS4200R
MSS4200R
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: SWITCH SLIDE 4PDT 300MA 125V
Stockean: 5384 pcs
Deskarga: MSS4200R.pdf
RFQ
MSS4200
MSS4200
Stockean: 4328 pcs
Deskarga: MSS4200.pdf
RFQ
MSS2P3HM3_A/H
MSS2P3HM3_A/H
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 30V 2A MICROSMP
Deskarga: MSS2P3HM3_A/H.pdf
MSS2P2HM3/89A
MSS2P2HM3/89A
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 2A 20V MICROSMP
Deskarga: MSS2P2HM3/89A.pdf
MSS2P3-M3/89A
MSS2P3-M3/89A
Deskarga: MSS2P3-M3/89A.pdf
MSS2P2HM3_A/H
MSS2P2HM3_A/H
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 20V 2A MICROSMP