MSS4200RG
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
MSS4200RG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSS4200RG
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE 4PDT 0.4VA 20V
Fitxak: MSS4200RG.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MSS4200RGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSS4200RG fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena SWITCH SLIDE 4PDT 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6617 pcs Datuen fitxa MSS4200RG.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa PC Pin Bidaia aldatu 2.00mm
Aldatu funtzioa On-On Series MSS
Packaging Bulk Beste izenak 7-1437576-3
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C Indar operatiboa 600gf
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Bizitza mekanikoa 15,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Bizitza elektrikoa 15,000 Cycles Deskribapen zehatza Slide Switch 4PDT Through Hole, Right Angle
Uneko balorazioa 0.4VA (AC/DC) Kontaktuen denbora Shorting (MBB)
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Gold
Zirkuitua 4PDT Ekintza mota Standard
Ekintza materiala Polyoxymethylene (Acetal) (POM) Aktiboaren luzera 7.00mm
Produktu erlazionatuak
MSS4300
MSS4300
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: SWITCH SLIDE 4P3T 300MA 125V
Stockean: 3962 pcs
Deskarga: MSS4300.pdf
RFQ
MSS42
MSS42
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: SWITCH SLIDE 4PDT 300MA 125V
Stockean: 5165 pcs
Deskarga: MSS42.pdf
RFQ
MSS42G
MSS42G
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: SWITCH SLIDE 4PDT 0.4VA 20V
Deskarga: MSS42G.pdf
MSS4200G
MSS4200G
Deskarga: MSS4200G.pdf
MSS42R
MSS42R
Deskarga: MSS42R.pdf
MSS4200R
MSS4200R
Deskarga: MSS4200R.pdf
MSS41A24
MSS41A24
fabrikatzaileak: Coto Technology
deskribapena: RELAY REED SPST 2A 24V
Deskarga: MSS41A24.pdf
deskribapena: SWITCH SLIDE 4P3T 0.4VA 20V
Deskarga: MSS4300G.pdf
MSS43
MSS43
Deskarga: MSS43.pdf
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP
Deskarga: MSS40-1200.pdf