LDLN030G33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDLN030G33R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDLN030G33R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 3.3V 300MA TSOT23-5
Fitxak: 1.LDLN030G33R.pdf2.LDLN030G33R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LDLN030G33Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDLN030G33R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LIN 3.3V 300MA TSOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 194418 pcs Datuen fitxa 1.LDLN030G33R.pdf2.LDLN030G33R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.23V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 70dB ~ 53dB (100Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-18013-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA TSOT-23-5
Uneko - Hornikuntza (Max) 360µA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 30µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak Enable