LDLN025M45R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDLN025M45R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDLN025M45R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 4.5V 250MA SOT23-5
Fitxak: 1.LDLN025M45R.pdf2.LDLN025M45R.pdf3.LDLN025M45R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LDLN025M45Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDLN025M45R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 4.5V 250MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 114288 pcs Datuen fitxa 1.LDLN025M45R.pdf2.LDLN025M45R.pdf3.LDLN025M45R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.2V @ 250mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 4.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100KHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-17808-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC 1 Output 250mA SOT-23-5
Uneko - Hornikuntza (Max) 425µA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 25µA
Uneko - Irteera 250mA Kontrolatzeko eginbideak Enable