LDK130M29R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK130M29R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDK130M29R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.9V 300MA SOT23-5
Fitxak: LDK130M29R.pdf
  • Mezua
LDK130M29Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDK130M29R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 2.9V 300MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 380149 pcs Datuen fitxa LDK130M29R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.4V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.9V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-14687-2
LDK130M29R-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 300mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 120µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 60µA Uneko - Irteera 300mA