LDK130M15RY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK130M15RY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDK130M15RY
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5
Fitxak: 1.LDK130M15RY.pdf2.LDK130M15RY.pdf3.LDK130M15RY.pdf
  • Mezua
LDK130M15RYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDK130M15RY fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 326414 pcs Datuen fitxa 1.LDK130M15RY.pdf2.LDK130M15RY.pdf3.LDK130M15RY.pdf
Tentsio askea (Max) 0.4V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series Automotive, AEC-Q100
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-17797-2
LDK130M15RY-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA SOT-23-5
Uneko - Hornikuntza (Max) 120µA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 60µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak Enable