LD3985M122R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD3985M122R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD3985M122R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 1.22V 150MA SOT23-5
Fitxak: LD3985M122R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
LD3985M122Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD3985M122R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LIN 1.22V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 422019 pcs Datuen fitxa LD3985M122R.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.22V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-7794-2
LD3985M122R-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.22V 150mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 250µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 150µA Uneko - Irteera 150mA