LD3985J25R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD3985J25R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD3985J25R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 2.5V 150MA 5FLIPCHIP
Fitxak: LD3985J25R.pdf
  • Mezua
LD3985J25Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD3985J25R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LIN 2.5V 150MA 5FLIPCHIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4036 pcs Datuen fitxa LD3985J25R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.1V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea 5-FlipChip (1.59x1.24) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 5-WFBGA, FCBGA PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 5-FlipChip (1.59x1.24)
Uneko - Hornikuntza (Max) 250µA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 150µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable