LD39300PT18-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD39300PT18-R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 3A PPAK
Fitxak: LD39300PT18-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LD39300PT18-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD39300PT18-R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 3A PPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59872 pcs Datuen fitxa LD39300PT18-R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.4V @ 3A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea PPAK Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-6149-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A PPAK Uneko - Hornikuntza (Max) 2.5mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 5µA Uneko - Irteera 3A