LD39300DT18-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39300DT18-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD39300DT18-R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 3A DPAK
Fitxak: LD39300DT18-R.pdf
  • Mezua
LD39300DT18-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD39300DT18-R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 3A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4538 pcs Datuen fitxa LD39300DT18-R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.4V @ 3A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea DPAK Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-6873-2
LD39300DT18-R-ND
LD39300DT18R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A DPAK Uneko - Hornikuntza (Max) 2.5mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 5µA Uneko - Irteera 3A