LD39080PT33-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD39080PT33-R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 800MA PPAK
Fitxak: LD39080PT33-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LD39080PT33-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD39080PT33-R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 800MA PPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60367 pcs Datuen fitxa LD39080PT33-R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.3V @ 800mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea PPAK Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-6018-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA PPAK Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 2.5mA
Uneko - Irteera 800mA Kontrolatzeko eginbideak Enable