LD39080DT18-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39080DT18-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD39080DT18-R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 800MA DPAK
Fitxak: LD39080DT18-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
LD39080DT18-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD39080DT18-R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 800MA DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 137099 pcs Datuen fitxa LD39080DT18-R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.3V @ 800mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea DPAK Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-6013-2
LD39080DT18R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA DPAK Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 2.5mA
Uneko - Irteera 800mA Kontrolatzeko eginbideak -