ESDA6V1SC6Y
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESDA6V1SC6Y
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 5.2V 19V SOT23-6
Fitxak: ESDA6V1SC6Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ESDA6V1SC6Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESDA6V1SC6Y fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 5.2V 19V SOT23-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 672328 pcs Datuen fitxa ESDA6V1SC6Y.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 5.2V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 19V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 6.1V Unidirectional Channels 4
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-6
Series Automotive, AEC-Q101, ESDAY, TRANSIL™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-6 Beste izenak 497-13409-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua ESDA6V1 eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ESDA6V1SC6
ESDA6V1SC6
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TVS DIODE 5.25V SOT23-6