ESDA6V1S3RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESDA6V1S3RL
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 5.25V 20SO
Fitxak: ESDA6V1S3RL.pdf
  • Mezua
ESDA6V1S3RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESDA6V1S3RL fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 5.25V 20SO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3368 pcs Datuen fitxa ESDA6V1S3RL.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 5.25V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 6.1V Unidirectional Channels 18
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea 20-SO
Series ESDA, TRANSIL™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Beste izenak 497-6636-1