ESDA14V2SC6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESDA14V2SC6
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12V SOT23-6
Fitxak: ESDA14V2SC6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ESDA14V2SC6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESDA14V2SC6 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 12V SOT23-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 385920 pcs Datuen fitxa ESDA14V2SC6.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 14.2V Unidirectional Channels 4
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-6
Series ESDA, TRANSIL™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 300W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-6 Beste izenak 497-7745-2
ESDA14V2SC6-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua ESDA14V2 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ESDA17P50-1U1M
ESDA17P50-1U1M
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TVS DIODE 15V 26.5V 1610
Stockean: 648532 pcs
Deskarga: ESDA17P50-1U1M.pdf
RFQ
ESDA14V2SC6Y
ESDA14V2SC6Y
deskribapena: TVS DIODE 12V 35V SOT23-6