ESDA14V2BP6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA14V2BP6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESDA14V2BP6
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12V SOT666
Fitxak: ESDA14V2BP6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ESDA14V2BP6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESDA14V2BP6 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 12V SOT666 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 140859 pcs Datuen fitxa ESDA14V2BP6.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 14.2V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-666 Series ESDA, TRANSIL™
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 50W
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua SOT-563, SOT-666
Beste izenak 497-7224-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)