DMV1500MFD5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
DMV1500MFD5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMV1500MFD5
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE DAMPER/MOD VID TO220FPABF5
Fitxak: DMV1500MFD5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DMV1500MFD5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMV1500MFD5 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE DAMPER/MOD VID TO220FPABF5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 69124 pcs Datuen fitxa DMV1500MFD5.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) 1500V Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FPAB F5
Series - Erresistentzia @ If, F -
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack, Formed Leads
Beste izenak 497-4197-5 Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Diode mota Standard - 1 Pair Series Connection Deskribapen zehatza RF Diode Standard - 1 Pair Series Connection 1500V 6A TO-220FPAB F5
Uneko - Geh 6A Capacitance @ Vr, F -