DMV1500L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
DMV1500L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMV1500L
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE DAMPER/MOD VIDEO TO220FPAB
Fitxak: DMV1500L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
DMV1500Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMV1500L fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE DAMPER/MOD VIDEO TO220FPAB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 176304 pcs Datuen fitxa DMV1500L.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) 1500V Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FPAB
Series - Erresistentzia @ If, F -
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack
Beste izenak 497-4192-5 Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Diode mota Standard - 1 Pair Series Connection Deskribapen zehatza RF Diode Standard - 1 Pair Series Connection 1500V 4A TO-220FPAB
Uneko - Geh 4A Capacitance @ Vr, F -