74V1G14STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V1G14STR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74V1G14STR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC INVERTER SCHMITT 1CH SOT23-5
Fitxak: 74V1G14STR.pdf
  • Mezua
74V1G14STRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74V1G14STR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC INVERTER SCHMITT 1CH SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3964 pcs Datuen fitxa 74V1G14STR.pdf
Tentsioa - hornidura 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5
Series 74V Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 Beste izenak 497-1270-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Sarrera kopurua 1
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Max Propagation Delay @ V, Max CL 8ns @ 5V, 50pF
Logika mota Inverter Logika maila - Behekoa 0.9 V ~ 1.65 V
Logika maila - Goi 2.2 V ~ 3.85 V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Schmitt Trigger Deskribapen zehatza Inverter IC 1 Channel Schmitt Trigger SOT-23-5
Oraina - Erlatiboa (Max) 1µA Unekoa - Irteera handia, behekoa 8mA, 8mA