74V1G08STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V1G08STR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74V1G08STR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC GATE AND 1CH 2-INP SOT23-5
Fitxak: 74V1G08STR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
74V1G08STRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74V1G08STR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC GATE AND 1CH 2-INP SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1411978 pcs Datuen fitxa 74V1G08STR.pdf
Tentsioa - hornidura 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5
Series 74V Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 Beste izenak 497-1267-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Sarrera kopurua 2
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Max Propagation Delay @ V, Max CL 7ns @ 5V, 50pF
Logika mota AND Gate Logika maila - Behekoa 0.5V
Logika maila - Goi 1.5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza AND Gate IC 1 Channel SOT-23-5
Oraina - Erlatiboa (Max) 1µA Unekoa - Irteera handia, behekoa 8mA, 8mA