MG-100-B-9V-R
SSI Technologies, Inc.SSI Technologies, Inc.
MG-100-B-9V-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MG-100-B-9V-R
Fabrikatzaileak / Marka: SSI Technologies, Inc.
Produktuaren Deskribapena SENSOR 100 PSI 1/8 NPT 9V
Fitxak: MG-100-B-9V-R.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 678 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 678 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MG-100-B-9V-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MG-100-B-9V-R fabrikatzailea SSI Technologies, Inc.
deskribapena SENSOR 100 PSI 1/8 NPT 9V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 678 pcs Datuen fitxa MG-100-B-9V-R.pdf
Tentsioa - hornidura 9V Amaiera estiloa -
Hornitzaileen gailuen paketea MediaGauge Series MG-9V
Presio mota Vented Gauge Port Style Threaded
Portuaren tamaina Male - 1/8" (3.18mm) NPT Pakete / kasua Module Box with Display
Irteerako mota Wheatstone Bridge Irteera LCD Display
Beste izenak MG-100-B-9V
MG-100-B-9V-ND
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C
Presio operatiboa 100 PSI (689.48 kPa) Gehieneko presioa 300 PSI (2068.43 kPa)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Temperature Compensated
Deskribapen zehatza Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Male - 1/8" (3.18mm) NPT LCD Display Module Box with Display zehaztasun ±0.25%