MG-100-A-9V-R-CALCERT
SSI Technologies, Inc.SSI Technologies, Inc.
SSI Technologies, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MG-100-A-9V-R-CALCERT
Fabrikatzaileak / Marka: SSI Technologies, Inc.
Produktuaren Deskribapena SENSOR DIGITAL GAUGE 100PSI LCD
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 468 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 468 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MG-100-A-9V-R-CALCERTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MG-100-A-9V-R-CALCERT fabrikatzailea SSI Technologies, Inc.
deskribapena SENSOR DIGITAL GAUGE 100PSI LCD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 468 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 9V Amaiera estiloa -
Hornitzaileen gailuen paketea MediaGauge Series MG-9V
Presio mota Vented Gauge Port Style Threaded
Portuaren tamaina Male - 1/4" (6.35mm) NPT Pakete / kasua Module Box with Display
Irteerako mota Wheatstone Bridge Irteera LCD Display
Beste izenak Q6948090A Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C
Presio operatiboa 100 PSI (689.48 kPa) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehieneko presioa 300 PSI (2068.43 kPa) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Temperature Compensated Deskribapen zehatza Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT LCD Display Module Box with Display
zehaztasun ±0.25%
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MG-15
MG-15
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN FINGER GUARD 172MM