SM8S36-7001HE4/2N
Vishay Semiconductor Diodes Division
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM8S36-7001HE4/2N
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 36VWM DO218AB
Fitxak: SM8S36-7001HE4/2N.pdf
  • Mezua
SM8S36-7001HE4/2Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM8S36-7001HE4/2N fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 36VWM DO218AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3366 pcs Datuen fitxa SM8S36-7001HE4/2N.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 40V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 36V Tentsioa - Tasa DO-218AB
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 6600W (6.6kW) Energia - Peak Pulse 103A
polarizazio DO-218AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SM8S36-7001HE4/2N deskribapena TVS DIODE 36VWM DO218AB
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.3V Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SM8S36-E3/2D
SM8S36-E3/2D
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 36V 64.3V DO218AB
Stockean: 4493 pcs
Deskarga: SM8S36-E3/2D.pdf
RFQ
SM8S33AHE3_A/I
SM8S33AHE3_A/I
deskribapena: TVS DIODE 33V 53.3V DO218AB