SM8S36-2HE3/I
Vishay Semiconductor Diodes Division
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM8S36-2HE3/I
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 36VWM DO218AB
Fitxak: SM8S36-2HE3/I.pdf
  • Mezua
SM8S36-2HE3/Iren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM8S36-2HE3/I fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 36VWM DO218AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2739 pcs Datuen fitxa SM8S36-2HE3/I.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 40V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 36V Tentsioa - Tasa DO-218AB
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 6600W (6.6kW) Energia - Peak Pulse 103A
polarizazio DO-218AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SM8S36-2HE3/I deskribapena TVS DIODE 36VWM DO218AB
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.3V Edukiera @ maiztasuna -