MPS-096TSTU0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPS-096TSTU0
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena SENSOR LINEAR 96MM CABLE
Fitxak:
Stock egoera 273 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 273 pcs
  • Mezua
MPS-096TSTU0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPS-096TSTU0 fabrikatzailea N/A
deskribapena SENSOR LINEAR 96MM CABLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 273 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 15 V ~ 30 V Amaiera estiloa Cable
Irteera 0 V ~ 10 V Beste izenak 1045671
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Chassis Mount
linealtasun - Lineal Range 0 ~ 96.00mm (0 ~ 3.78")