MPS-096TSTP0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPS-096TSTP0
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena SENSOR LINEAR 96MM CBL W/CONN
Fitxak:
Stock egoera 280 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 280 pcs
  • Mezua
MPS-096TSTP0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPS-096TSTP0 fabrikatzailea N/A
deskribapena SENSOR LINEAR 96MM CBL W/CONN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 280 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 15 V ~ 30 V Amaiera estiloa Cable with Connector
Irteera 0 V ~ 10 V Beste izenak 1045670
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Chassis Mount
linealtasun - Lineal Range 0 ~ 96.00mm (0 ~ 3.78")