IME30-20NPOZW2K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IME30-20NPOZW2K
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena SEN PROX SHRT UNSHLD PNP NC CBL
  • Mezua
IME30-20NPOZW2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IME30-20NPOZW2K fabrikatzailea N/A
deskribapena SEN PROX SHRT UNSHLD PNP NC CBL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1176 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 30 V Amaiera estiloa Cable
estali Shielded Series -
Sentsore mota Inductive Distantzia hautematea 0.787" (20mm)
Erantzunaren maiztasuna 500Hz Pakete / kasua Cylinder, Threaded - M30
Irteerako mota PNP-NC, 3-Wire Beste izenak 1041051
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 75°C (TA) Materiala - Gorputza Plastic
Ingress Protection IP67 adierazlea LED
Deskribapen zehatza Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30