IME30-20NPOZC0S
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IME30-20NPOZC0S
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena SENSOR PROX PNP-NC 20MM M30
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
IME30-20NPOZC0Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IME30-20NPOZC0S fabrikatzailea N/A
deskribapena SENSOR PROX PNP-NC 20MM M30 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1289 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 30 V Amaiera estiloa Connector
estali Unshielded Series -
Sentsore mota Inductive Distantzia hautematea 0.787" (20mm)
Erantzunaren maiztasuna 500Hz Pakete / kasua Cylinder, Threaded - M30
Irteerako mota PNP-NC, 3-Wire Beste izenak 1041050
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 75°C Materiala - Gorputza Nickel-Plated Brass
Ingress Protection IP67 adierazlea LED
Deskribapen zehatza Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30