50TLV470M12.5X16
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50TLV470M12.5X16
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 50V SMD
Fitxak: 1.50TLV470M12.5X16.pdf2.50TLV470M12.5X16.pdf3.50TLV470M12.5X16.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
50TLV470M12.5X16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50TLV470M12.5X16 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series TLV Ripple Current @ maiztasuna baxua 966mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.61A @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 1189-4126-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - inpedantzia 75 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF