50TLV220M10X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50TLV220M10X10.5
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Fitxak: 1.50TLV220M10X10.5.pdf2.50TLV220M10X10.5.pdf3.50TLV220M10X10.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
50TLV220M10X10.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50TLV220M10X10.5 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series TLV Ripple Current @ maiztasuna baxua 402mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 670mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 1189-4123-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - inpedantzia 180 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF