50ST684MB23225
RubyconRubycon
50ST684MB23225 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50ST684MB23225
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 20% 50VDC 1210
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Mezua
50ST684MB23225ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50ST684MB23225 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 0.68UF 20% 50VDC 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39419 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±20% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series PMLCAP®, ST
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 1189-1835-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Acrylic, Metallized
Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 0.68µF