50ST684M3225X
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50ST684M3225X
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 20% 50VDC 1210
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
50ST684M3225Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50ST684M3225X fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 0.68UF 20% 50VDC 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52440 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±20% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series PMLCAP®, ST
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Acrylic, Metallized Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 0.68µF eskaerak DC Link, DC Filtering