4SW220MX
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4SW220MX
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
Fitxak: 4SW220MX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
4SW220MXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4SW220MX fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84768 pcs Datuen fitxa 4SW220MX.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series PC-CON, SW
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.114" (2.90mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 9 mOhm
Deskribapen zehatza 220µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4SWZ180MR09
4SWZ180MR09
fabrikatzaileak: Rubycon
deskribapena: CAP ALUM POLY 180UF 20% 4V SMD
Stockean: 6705 pcs
Deskarga: 4SWZ180MR09.pdf
RFQ
4SW220M
4SW220M
fabrikatzaileak: Rubycon
deskribapena: CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD